parallax background

پایان رقابت هفتمین دوره مسابقات رباتیک دانشگاه امیرکبیر

اسفند 15, 1396
هفتمین دوره مسابقات رباتیک دانشگاه امیرکبیر آغاز شد/درخواست ایران برای میزبانی مسابقات رباتیک فیرا ۲۰۲۰
اسفند 13, 1396
تأکید رئیس سازمان امور دانشجویان بر نشاط و تحرک در محیط‌های آموزشی
اسفند 15, 1396

رئیس کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی ایران فیرا با بیان اینکه تیم‌های شرکت‌کننده در مراحل مقدماتی، نیمه‌نهایی و نهایی با یکدیگر به رقابت پرداختند، افزود: برگزیدگان در بخش‌های دانش‌آموزی و دانشجویی مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی ایران فیرا، دکتر سروش صادق‌نژاد در اختتامیه هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی رباتیک دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه این مسابقات از ۱۱ اسفندماه در دانشگاه امیرکبیر آغاز به کار کرد، افزود: این مسابقات در ۱۵ لیگ و با حضور ۱۶۱ تیم از کشورهای مختلف برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقات تیم‌هایی از کشورهای ایران، کانادا، آلمان، تایوان، کره‌جنوبی، مکزیک و افغانستان حضور داشتند.

صادق‌نژاد با اشاره به روند برگزاری این مسابقات خاطرنشان کرد: تیم‌های حاضر در مراحل مقدماتی نیمه‌نهایی و نهایی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

دبیر مسابقات بین‌المللی رباتیک ایران با اشاره به برگزیدگان این دوره از رقابت‌های رباتیک، یادآور شد: در بخش دانش‌آموزی از ۲۶ مقام اصلی در لیگ‌های مختلف و ۹ مقام در بخش رقابت فنی تقدیر می‌شود.

به گفته وی، در بخش دانش‌آموزی نیز ۱۴ مقام در رتبه‌های اول تا سوم و برگزیدگان بخش رقابت فنی نیز مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

صادق‌نژاد همچنین خاطرنشان کرد: در مراسم امشب در کنار تقدیر از برگزیدگان این رقابت، از مقام‌آوران رقابت رباتیک ۲۰۱۷ تایوان نیز تقدیر به عمل می‌آید.